Evde pilates stüdyosu kurulumunuz için temel bilgiler

BEGÜM ÇELİK

Evde pilates stüdyosu kurulumunuz için temel bilgiler

Mayıs 17, 2023 Evde Pilates evde-pilates Online Pilates Online Pilates Fiyatları Özel Ders Pilates Fiyatları Pilates Ücretleri 0
evde pilates
69 / 100

Evde Pilates

yapmak için herhangi bir ekipmana ihtiyacınız olmasa da, yoga matı gibi birkaç temel şey alanınızı hazırlamanıza ve rahat bir egzersiz yapmanıza yardımcı olacaktır. Biraz alan bulmak ve ideal olarak ışıklı bir alan iyi bir temeldir.

“Evden online pilates çalışırken kendinizi başarıya hazırlamanız önemlidir. Birinci adım, bol alan ve iyi ışık alan bir yer bulmaktır. İkinci adım, havayı ayarlamaktır. Biraz müzik çalın ve kokulu bir mum yakın,”. Sadece egzersiz yaparken kendinizi rahat hissettiğiniz, aynı zamanda keyif aldığınız bir alan oluşturmak, motive olmanıza ve uygulamanızı devam ettirme olasılığınızın artmasına yardımcı olacaktır.

Evde online Pilates “Sevdiğiniz bir kıyafeti giyerek gücünüzü artırın. Antrenmanınızı [sosyal medyada] kaydedip paylaşarak topluluğunuzla bağlantı kurun. Antremanınızı kaydetmek motive olmanıza yardımcı olabilir, ayrıca ilerlemenizi takip edebilir ve formunuzu değerlendirebilirsiniz.

evde pilates
evde-pilates-ders-fiyatlari

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dersler Hakkında Bilgi Alın