Keyifli bir açık hava spor için ipuçları

BEGÜM ÇELİK

Keyifli bir açık hava spor için ipuçları

Ağustos 19, 2020 Online Pilates Online Pilates Fiyatları Pilates 0
online-pilates
66 / 100

Keyifli bir açık hava spor için ipuçları

Doğaya “açık havada tamam” demememizin bir nedeni var. Dışarı çıktığımızda içimizde bir şey canlanıyor ve bu sadece romantik ideallerimiz yüzünden değil. Doğa, negatif iyonlar olarak bilinen görünmez moleküllerle doludur. Temiz hava soluduğumuzda, bu küçük yüklü parçacıklar kan dolaşımımıza ulaşır ve ruh halini yükselten serotonini arttırır, bu da o yüksek coşku hissini üretir. Şelaleleri, akan nehirleri ve çarpan dalgaları aramamızın nedeni bunlar – suyun çalkantısı negatif iyon bulutlarını ateşliyor. Aslında, sadece hareket halindeki suyun kayıtlarını dinlemek bir refah duygusu yaratır, bu yüzden meditasyon müziklerinde dalgaları, yağmuru ve gevezelikleri sık sık duyarsınız.

Çoğu stüdyo kapalı ve aylar süren güzel hava hala ileride olduğundan, şimdi paspaslarımızla dışarı çıkıp o küçük neşe parçacıklarından bazılarını içinize çekmek için mükemmel bir zaman. Yeni bir ortamın yeni hususlar gerektirdiğini unutmayın. Doğa ana eşit derecede hassas ve sert olabilir. Arka bahçeniz, mahalle parkınız, apartmanınızın çatısı veya en sevdiğiniz görkemli vahşi alan olsun, seçtiğiniz doğal ortamdan en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacak birkaç ipucu.

online-pilates

İhtiyacınız olanı toplayın

Tabiat Ana ücretsiz wifi sağlamaz, bu nedenle evden ayrılmadan önce, sorunsuz bir deneyim sağlamak için bir sınıf videosu indirin. Youtube bu özelliği Android ve iOS uygulamalarımızda sunar. Bol miktarda su, atıştırmalık ve güneş kremi de aldığınızdan emin olun.

Düz bir alan bulun

Topuklarının üzerine düşmesini önlemek için, eğimli bir yere kurulmamaya çalışın. Ayrıca matınızı açmadan önce zemindeki çukurları ve delikleri kontrol etmek isteyeceksiniz.

begum celik

Rahat olun

Matınızı veya örtünüzü yerleştirmeden önce, rahatsızlığa neden olabilecek küçük kayaları veya kalıntıları temizleyin. Rüzgarlıysa, tutmak için bazı eşyalarınızı paspasınızın dış kenarlarına yerleştirin.

Gölgeyi tercih et

Güneş ışığında durmayın, bu yumuşak güneş ışınları on dakika içeride olduğunuzda daha çok kavurucu ışınlar gibi hissetmeye başlayabilir. Mümkünse gölgeli bir yer bulun veya en azından terlemeye ve giymeye hazır olun. bol güneş kremi.

begum-celik-online-pilates

Güvenli oyna

Kendinizi rahat ve güvende hissedeceğiniz bir ortam seçin ve pratik yaparken eşyalarınızı görme mesafesinde tutun. 

Kendine biraz yön ver

Geleneksel olarak sporu, yükselen güneşe bakacak şekilde doğuya dönük olarak uygulanmıştır. Bu mantıklıysa, matınızı o yöne çevirin, ancak çoğunlukla doğru hissettiren yönü seçmek için sezginizi kullanın. Belki hareketinize başlamadan önce, alanınızı temizlemeyi unutmayın

Doğa Ana

Bir binanın çatısında veya dışarıdaki kaldırımda olsanız bile, nihayetinde hepimizin yeryüzünde durduğumuzu hatırlamak önemlidir. Hepsi için bir an için minnettar olun: toprak, su, ateş (güneş), soluduğunuz hava ve sizi çevreleyen boşluk.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir