Online bir Pilates sınıfına katılmayı her zamankinden daha fazla düşünün

BEGÜM ÇELİK

Online bir Pilates sınıfına katılmayı her zamankinden daha fazla düşünün

Ağustos 14, 2020 Online Pilates Online Pilates Fiyatları Pilates 0
online-pilates
58 / 100

Online bir Pilates sınıfına katılmayı her zamankinden daha fazla düşünün

begum-celik-online-pilates

Pilates, genel zindeliğinizi geliştirirken yaşam boyu faydaları olan bir şeye odaklanmanızı ve bağlı kalmanızı sağlamanın harika bir yoludur . Bu mevcut durumda, pratisyen hekimlerimize ulaşmak istemediğimizde ve yakında spor salonuna geri dönmemiz olası olmadığında Pilates bu mükemmel çözüm olabilir

– Sahip olduğunuz kas rahatsızlıklarını veya yaralanmaları yeniden ele almanıza yardımcı olacaktır.

Pek çok araştırma, Pilates’in hem fiziksel hem de zihinsel faydalarla bağlantılı olarak refahı desteklemenin yanı sıra stres seviyelerini azalttığını söylüyor .

Sanal Pilates dersleri vermenin başarısı ve etkinliği beni benden daha fazla şaşırtmadı. Açık talimatlarla müşteriler güvenli bir şekilde egzersizler yapmaya ve uzanmaya devam eder. Yeni gelenler için daha küçük sınıflar ve atölyeler seçeneği sunmak önemlidir.

Bazılarınız sanal Pilates nasıl hala sosyal olabilir diye sorabilir. 

‘İyi bir antrenmanı’ takiben, insanlara sohbet etmek için çevrimiçi kalma fırsatı sunuyorum, ki bunu sık sık yapıyoruz. İnsanların uyum sağlaması ve bazılarının değişimi o kadar çok sevmesi şaşırtıcı ki, sanal olarak katılmaya devam edecekler.

Online Pilates , seansınızı evinizin rahatlığında yaparken kesinlikle daha fazla esneklik sunarak kendinize zaman ve emekten tasarruf sağlar. Diğer aile üyelerini de katılmaya ve gitmeye teşvik eder. Belki de ‘pilates sadece kadınlar içindir’ diyen isteksiz bir kocanız vardır. (Ön odasından daha az korkmuş olabilir .) 

İlk zamanlayıcı olma konusunda endişelenmeyin – özellikle yeni gelenler için daha küçük başlangıç ​​Pilates sınıflarından birine katılın.

Diğer birçok aktivitenin aksine, ekipmana ihtiyacınız yoktur – örneğin ağırlık yerine birkaç kutu veya su şişesi alın ve bunu kendi başınıza veya bir grupla yapabilirsiniz.

Pilates dersleriyle ilgili harika olan şey, fitness seviyeniz ne olursa olsun, bunu yapabilmenizdir !! – daha önce hiç yapmamış olsanız bile!

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dersler Hakkında Bilgi Alın