Yanımda Herkes Pilates Öğrenebilir

BEGÜM ÇELİK

Yanımda Herkes Pilates Öğrenebilir

Ağustos 14, 2020 Online Pilates Online Pilates Fiyatları Pilates 0
online-pilates
57 / 100

Bu doğru, herkes Pilates egzersizi yapmayı öğrenebilir. Fit olmanın, biçimli kalmanın, temel gücünüzü geliştirmenin ve duruşunuzu iyileştirmenin harika bir yolu.

Seni ne engelliyor?

begum celik

Pilates, düşük etkili bir egzersiz şeklidir. Spor salonu egzersizlerinin aksine, eklemlerinize baskı yapmaz. Basit tekrarlar, güç oluşturmanıza, çekirdek kaslarınızı geliştirmenize, vücut tonunuzu iyileştirmenize ve formda kalmanıza yardımcı olur.

Sınıflar erişilebilirdir ve her yaşa, cinsiyete ve fiziksel uygunluğa uygundur. 

Pilates dersleri ucuzdur

Pilates mat sınıfları, egzersiz yapmanın düşük maliyetli bir yolu olma eğilimindedir. Yakınınızda tek sınıflar rezerve edebilir ve satın alabilirsiniz.  Fiyatlar eğitmenlerin popülerliğine ve bulunduğunuz yere bağlı olacaktır.

begum celik

Özel ayakkabı gerekmez

Eğitmenlere ihtiyacınız yok, çoğu dersler çıplak bir şekilde yapılır. Bazı eğitmenler veya Pilates stüdyoları, hijyen amacıyla ayak parmağı çorap veya benzeri ayakkabılara ihtiyaç duyar, ancak bunlar çevrimiçi satın almak için ucuzdur. Fiyatlar yaklaşık 10 £ ‘dan başlıyor.

Özel kıyafet gerekmez

Pilates mat dersleri rahat, arkadaş canlısı ve gayri resmi. Giysiler dışında özel bir giysiye ihtiyacınız yok, bol olmalı, tişörtler ve tozluklar gayet iyi. 

Bir mat getirin

Birçok eğitmen altlık sağlar, ancak muhtemelen kendinizinkini satın almak isteyeceksiniz. Yine düşük maliyetlidirler ve taşımaları kolaydır, alternatif olarak sadece arabanızda bulundurun. Paspas fiyatları yaklaşık 20 £ ‘dan başlıyor.

Her gün biraz ilerleme, büyük sonuçlara katkıda bulunur

Pilates öğrenmek, faydaları elde etme taahhüdü ile ilgilidir. Klasik Pilates’i geliştiren Joseph Pilates’e göre 10 ile 20 arasında ders almaya bakmalısınız.

Birçok Pilates eğitmeni, özel giriş teklifleri, blok anlaşmaları veya dönem fiyatları sunar.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir